Ukončení FB stránek

Ukončení FB stránek

Milí přátelé, známí i neznámí, kteří se mnou jíž komunikujete přes FB a nebo se o to pokoušíte. Musím Vám sdělit, že toto komunikační médium mi není blízké.

Ještě jednou Kajínek

Ještě jednou Kajínek

Ke kauze Kajínek jsem se již několikrát vyjádřil a měl jsem v úmyslu již tak zbytečně nečinit. Lidé si stejně ponechají své názory, stejně jako já. Dovolím si ale ještě jeden názorový rozbor na základě některých diskusních příspěvků na FB.

Kajínkovi nevěřím nos mezi očima

Kajínkovi nevěřím nos mezi očima

Na kauze Kajínek je vidět, že rozumné argumenty nepomáhají. Zvítězí Zemanův populismus a jeho typické nedodržení jakéhokoli slova. Tato milost neodpovídá vůbec ničemu, co slíbil. Nedá se svítit, právo na to má.

Připomínky k povinné maturitě z matematiky

Připomínky k povinné maturitě z matematiky

Dnes senát schválil novelu školského zákona s tím, že bude opět povinná maturita z matematiky na všech typech středních škol s výjimkou škol zdravotnických, sociálních a uměleckých. Považuji to za hloupost.

The Body Exhibition

The Body Exhibition

Také sledujete diskuzi kolem výstavy "The Body Exhibition"? Zde je můj názor - reakce na příspěvek v rubrice "Never more" v posledním čísle Reflexu.

O ovečkách

O ovečkách

Na portálu E15 vyšel rozhovor s biskupem Tomášem Holubem.

PF 2017

PF 2017

Přeji všem bratrům křesťanské víry i ostatním, kteří oslavují vánoční čas, aby si tuto milou dobu krásně prožili. Všem pak přeji hodně úspěchů, zdraví a spokojených rodinných i přátelských vztahů v roce 2017.

Proč zachovat Svaz PTP

Proč zachovat Svaz PTP

Český svaz PTP v září odhlasoval, že svoji činnost kvůli pokročilému věku členů ukončí. Plzeňští kolegové se ale rozhodli pokračovat, a to i navzdory datu narození. Zakládají Spolek PTP Plzeň - Západní Čechy.

Poděkování

Poděkování

Milí voliči,
děkuji všem těm z vás, kteří mi ve volbách do Senátu PČR vyjádřili svoji podporu.